NAUCZANIE  ZDALNE:

 

 

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Zgodnie z obietnicą daną uczniom, udostępniam link do najciekawszych prac, które wykonali oni w ramach zajęć wychowanie do życia w rodzinie.

Wszystkim zaangażowanym- gratuluję!

Link do folderu „Najlepsze prace z wdż”:

https://drive.google.com/drive/folders/1YS-7Q1fpdKou73Ky6i0IgwFkgtt_vew_?usp=sharing

                                                                                                                    Anna Chohura

 

 

KLASA  III

Wiktor Wierzbicki klasa III a- prezentacja "Moje Hobby" Hanna Mikła klasa III a- prezentacja "Parki Narodowe", Kuba Osiadacz klasa IIIa - plakat na Dzień Ziemi

 

 

KLASA  II

 

Dzieci z klasy 2 pracują z panią M. Rachwalską w grupach na lekcjach on line. Pozdrawiają wszystkich. 

 

     

       

Klasa druga zdanie pracuje, Czyta, pisze, tworzy, zgłębia lektury, prowadzi pamiętnik, hoduje roślinki i zapisuje swoje obserwacje. Liczy w ćwiczeniu, na ciekawych portalach internetowych. korzysta z e-podręczników i bierze udział w konkursach. W świątecznym konkursie gminnym Tosa Jurek za pracę "Świąteczne gniazdko" zajęła 1 miejsce, a Hania Pichowicz III, wyróżnienia dostały Eliza Łyko i Eliza Piekarz. Również z okazji Dnia Strażaka powstały piękne prace. Na szkolny konkurs "Zostań w domu" dzieci wysłały swoje obrazy przedstawiające kwarantannę widzianą ich oczami.  Dzieci i rodzice oraz oczywiście pani Małgosia, z  utęsknieniem czekają na powrót do szkoły.

 

Dzieci z klasy II prezentują niektóre ze swoich zdalnych prac. Czytają lektury, wygłaszają wiersze, czytaja z intonacją szkolne teksty oraz inscenizują występy. Są pomysłowe i kreatywne, Hania opublikowała je nawet na You Tube. Pracujemy dalej!
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Df941IBRZ2r4%26feature%3Dshare%26fbclid%3DIwAR2UVJ6gSUj5P_TJqmJkyLn5D2ZwyGjSTXoQi1CsAcyDhu1UbehN2qFHAmU&h=AT2ga6yyh6D3KilfryNnp1_2QNbOVZPT2dFK12Vn6_f-_V0ia65o6RY9T43rT_oKTaHMXgl4S-EtUvVesQWsayr0QExuGf0MrI_7uBXfYN33dxBwP3NE2J0-XO003ddR2GY

 

KLASA  I

        

                                                                        Aleksander Niejadlik   Bartosz Gołębicki      Jakub Gałdyś       Jakub Gałdyś

        

                                                                       Bartosz Gołębicki    Aleksander Niejadlik  Joanna Zwolińska       Lena Dulęba