AKTUALNOŚCI

 rok szkolny 2019/2020

 

   Informujemy ,że w dniu 20.10.2019  w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Udaninie o godz.17.00 odbędzie się Koncert Kresowy  pod nazwą Polsko Moja podczas, którego nastąpi wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego i literackiego -  Ocalić od zapomnienia. W imieniu Wójta Gminy Udanin oraz Dyrekcji Szkół Podstawowych w Udaninie i Ujeździe Górnym serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców .

 


 

 

Znalezione obrazy dla zapytania autobus szkolny rysunek Rozkład jazdy autobusów - aktualizacja     

 od 01.10.2019 r.

 


 


 

 


 

 

Cyrk SZOK w naszej szkole!

 

       

   We wtorek uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na występy Cyrku SZOK. W programie  była m.in. żonglerka, akrobacje, konkursy z udziałem publiczności i inne. Wspaniałą zabawę prowadził wesoły klown. Pokazy dzieciom się bardzo podobały, za co artyści otrzymali gromkie brawa.

 


 

 

Był sobie ziemniak”

   

Podczas wycieczki do Chwalimierza Dzieci  z klas III z wychowawczyniami Alicją Filończyk i Mirosławą Babicką dowiedziały się jak Pani Pyrka wędrowała przez świat, aby w końcu trafić do naszego ogródka i na nasz stół. Dzieci odkrywały uroki wiejskiej pracy, przy której troszkę się ubrudziły. W  ogrodzie znalazły dużo przyjaciół: kapustę, ogórki, dynie i inne warzywne pyszności. Dowiedziały się jak zaopiekować się nimi i jak przechowywać je zimą.   Po ciężkiej pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Usiedliśmy i upiekliśmy razem przy ognisku  te ziemniaczki, które z trudem, ale też z wielką radością wykopaliśmy! Gorące ziemniaczki prosto z ogniska… pychotka :)

A.F.


 

 

 

 

Klasa druga odbyła dziś  lekcję udzielania pierwszej pomocy.

 

   

 

Pani M. Mytych, szkolna  pielęgniarka,  pokazała  dzieciom apteczkę i metody  sztucznego oddychania na fantomie. Dzieci nauczyły  się  stosować pozycję bezpieczną.   Zadanie domowe na dziś - nauczyć  tego rodziców. 


 

 

Uczniowie klasy V na warsztatach sportowych

 z piłkami edukacyjnymi Eduball w ramach Festiwalu Nauki We Wrocławiu

 

Pod koniec września uczniowie klasy V uczestniczyli w warsztatach sportowych na Akademii Wychowania Fizycznego w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki we Wrocławiu.

Uczniowie klasy V na sportowo  utrwalali pojęcia matematyczne, rozwijali zdolności motoryczne oraz doskonalili  umiejętności ruchowe m.in. podania i chwyty piłki, kozłowanie i rzuty, odbicia i przyjęcia oraz uderzenia do bramki i wiele innych.

Zajęcia ruchowe przebiegły  w atmosferze radości i współpracy, a co najważniejsze uczniowie -  BAWIĄC – UCZĄ SIĘ.

A. Mozgała

 


 

 

Uwaga !! 

 

24 października Ognisko Misyjne przeprowadzi akcję

 „Cukierek dla potrzebujących”.

 Będziemy zbierać pieniądze do puszek, które później przeznaczymy  biednych dzieci z Malawi i innych krajów misyjnych oraz dla dzieci z chorobą nowotworową, które są leczone we Wrocławiu.

Mamy nadzieję, że w naszej szkole są dzieci, które mają

 Wielkie Serca

I w ciągu najbliższych dni potrafią odmówić sobie jakiejś małej przyjemności np. chipsów, lodów i słodyczy, a pieniążki które zaoszczędzą w ten sposób wrzucą do puszki.

Bardzo zależy nam na tym, żeby pieniądze pochodziły z wyrzeczeń czyli odmówienia sobie czegoś, bo tylko wtedy jest to wielki dobry uczynek.

Z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie

Ognisko Misyjne, SU

 

 

 

Podobny obrazList Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców

 


 

 

Nakręćmy się i pomóżmy Piotrusiowi!!!

 

Nasza szkoła od 1 października 2019 roku przyłącza się do "zakręconej akcji". W tym roku szkolnym, zbiórka plastikowych nakrętek jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ ma na celu pomoc w sfinansowaniu kosztownej rehabilitacji oraz leczenia naszego kolegi - Piotrusia Senczyny.  Nakręćmy się i pomóżmy Piotrusiowi!!!

 


 

DZIEŃ CHŁOPAKA

 

   

 

30 września 2019 roku obchodziliśmy „Dzień Chłopaka” w naszej szkole. Z tej okazji w każdej klasie świętowano i każdy chłopiec otrzymał drobny upominek. Życzenia dla wszystkich przedstawicieli płci męskiej złożyła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Eliza Łabędzka. Samorząd Uczniowski zatroszczył się również o pracowników naszej szkoły. Panowie otrzymali „dyplom odlotowego chłopaka”. Wszystkim chłopcom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia:

W tym wyjątkowym dniu,

dla wszystkich chłopców i panów

w imieniu Samorządu Szkolnego

składamy najlepsze życzenia:

niech świat na lepsze dla Was się zmienia,

beztroskich chwil, udanych momentów,

tylko udanych eksperymentów.

Słoneczka latem, mnóstwa śniegu zimą,

niech wszystkie chwile radością Wam płyną.

Miłości dozgonnej i bardzo szczerej,

niech otaczają Was przyjaciele,

niech życie płynie Wam w rytmie radości,

a uśmiech na twarzach Waszych zawsze gości.

 

Marlena Nowek


 

Samorząd Uczniowski ogłasza:


 

 

DRODZY RODZICE,

 

Zapraszam wszystkich, których dzieci korzystają w naszej stołówce z obiadów do podpisywania umów na wyżywienie. Dla ułatwienia umowy można pobrać na stronie internetowej szkoły w zakładce „stołówka szkolna”. Umowy drukujemy w dwóch egzemplarzach. Po ich wypełnieniu dostarczamy do szkoły w celu podpisania.

Od 1.10.2019 wprowadzamy w naszej szkole w Udaninie możliwość wpłaty za obiady na konto bankowe o nr. 30 9589 0003 0390 0299 2000 0050. Dotychczasowy sposób wpłaty u intendenta nie został zlikwidowany w związku z czym kto ma chęć wpłaty bezpośrednio u mnie to serdecznie zapraszam.

Od 1.10.2019 istnieje możliwość zgłaszania nieobecności dziecka szkolnego w bieżącym dniu od godz. 7 do 7:45 pod nr telefonu 76 870 92 99 wew. 203.

Wpłat należy dokonywać do dnia 10 każdego miesiąca.

W miesiącu październiku opłata za obiad dzieci klas I – VIII wynosi:

Obiad cały – 117,60 zł

Obiad ½ - 58,80 zł

 

Z poważaniem

Remigiusz Seretny

intendent


 

  Pierwsze spotkanie z rodzicami w Szkole Podstawowej w Udaninie

 

 Pierwsze spotkanie z rodzicami w Szkole Podstawowej w Udaninie otworzyła dyrektor Bożena Basa. Po powitaniu pani dyrektor przekazała najważniejsze informacje dotyczące pracy w roku szkolnym 2019/2020 oraz przedstawiła ofertę szkoły, która jest wynikiem przeprowadzonej wcześniej debaty. Wzorem lat ubiegłych, tak i w tym roku, uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach rozwijających umiejętności i zainteresowania. Będą to zajęcia: polonistyczne, informatyczne, językowe,  programowania, matematyczne i fizyczno–chemiczne. Dla dzieci z różnymi trudnościami zorganizowane zostaną zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, logopedyczne i rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne. Odbędą się również zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Szkoła dla każdego ucznia bezpłatnie zapewnia szafki. W trosce o komfort spożycia pokarmów na stołówce wydzielono specjalne strefy dla uczniów młodszych i starszych. Dla rodziców przygotowano strefę rodzica, gdzie mogą oczekiwać na dzieci. Wszyscy są objęci opieką medyczną przez panią pielęgniarkę Marię Mytych. Od tego roku będą obowiązywać nowe zasady funkcjonowania stołówki szkolnej. Omówił je intendent  Remigiusz Seretny. Od października zostaje wprowadzona umowa na korzystanie z obiadów. Obiady są usługą, jaką placówka świadczy na rzecz drugiej osoby-ucznia. Jak każda usługa wymagana jest przy tym umowa, którą podpisujemy na cały rok szkolny. W trakcie jej obowiązywania, będzie można aneksem dokonywać zmian. Nowością jest wprowadzenie możliwości wpłat pieniędzy za obiady na konto bankowe.  Kwota, którą należy uiścić umieszczona będzie na tablicy ogłoszeń w szkole lub na stronie internetowej w terminie do 5 dnia każdego miesiąca. Kolejną rzeczą jest wprowadzenie zmiany terminu płatności. Większość rodziców prosiła, aby można było dokonywać wpłat do 10 dnia  miesiąca. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, wydłużono termin regulowania należności do 10 dnia włącznie. Wprowadzono także możliwość zgłaszania nieobecności dziecka na obiadach najpóźniej w bieżącym dniu od godz. 7.00 do 7.45 drogą telefoniczną lub osobiście u intendenta. Po spotkaniu ogólnym odbyły się spotkania z wychowawcami, na których wybrano trójki klasowe, a z nich po jednym przedstawicielu do Rady Rodziców, której skład w roku szkolnym 2019/2020wygląda następująco: przewodnicząca Justyna Olkiewicz-Sobczak, zastępca Aurelia Skurzyńska, skarbnik Marlena Dobrowolska, sekretarz Anna Cieplik. Komisja rewizyjna: Aleksandra Kania, Magdalena Niemiec, Sylwia Fleszar. Komisja skrutacyjna: Bartosz Czurko, Marlena Nowek, Małgorzata Bojczuk.

LeV


 

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcą, które odbędzie się 25 września ( Środa) o godz.16.00.


Znalezione obrazy dla zapytania autobus szkolny rysunek  Rozkład jazdy autobusów - aktualizacja.     

 

Odwozy dzieci SP Udanin 


   

Klasa 2 miała dzisiaj  zajęcia komputerowe przy nowych laptopach. Sala z 16 nowiutkimi komputerami, w której  można  swobodnie pracować  z płytami edukacyjnymi i Internetem  to świetny  prezent dla uczniów.


 

  Wycieczka klasy II do Domaszkowa

 

Pasieka ZUZIA

 

20.09.2019r, w piątek naszą Edukacyjną Ścieżkę Pszczelarską odwiedzili uczniowie klasy II, Szkoły Podstawowej im. A.Mickiewicza w Udaninie, ze swoją wychowawczynią M.Rachwalską. Bardzo ciekawa grupa, posiadająca dużo wiadomości o pszczołach, i o zagrożeniach dotyczących bytu pszczół na ziemi. Dziękujemy za odwiedziny i serdecznie pozdrawiamy.

Uczniowie ze Szkoły z Udanina była to ostatnia grupa w tym sezonie na naszej Edukacyjnej Ścieżce Pszczelarskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą pasiekę i Edukacyjną Ścieżkę Pszczelarską. Do zobaczenia w przyszłym roku 2020."

Tak na swoim profilu Fb pisze o naszej wycieczce właściciel pasieki o wdzięcznej nazwie "Zuzia"  jej właściciel . Klasa II tą wycieczką zainaugurowała realizację tegorocznej educji programu  :

Mały Dolnoślązaczek

 

Program edukacji regionalnej 

przeznaczony dla dzieci w młodszym wieku szkolnym

 

Zaglądaliśmy do ula, degustowaliśmy miód o wielu smakach, sluchaliśmy o dzikich zapylaczach, żuliśmy pieżgę, Miód nie ma przed nami tajemnic, a o pszczoły postaramy się zadbać sadząc miododajne rośliny.

Następny etap-młyn i piekarnia Siedlimowice. Napiszemy z trasy.  klasa II z wychowaczynią M. Rachwalską


 

  Klasy VII i VIIIa na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

 

Dnia 20 września klasy VII i VIIIa pojechały na XXII Dolnośląski Festiwal Nauki do Wrocławia. Myśl przewodnia tegorocznego Festiwalu - „Między duchem, a materią pośredniczy matematyka”, akcentuje obchody Jubileuszowego Roku Matematyki.

Uczniowie uczestniczyli w wykładzie z pokazem pt. „Odlotowe eksperymenty, czyli matematyka oczami fizyka i chemika” na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. W trakcie wykładu bogato ilustrowanego doświadczeniami, uczniowie zostali wprowadzeni w niezwykły świat chemii. Przeprowadzone eksperymenty wywarły ogromne wrażenie na słuchaczach. Dowiedzieliśmy się między innymi: jak chemik robi lody, szybkie pranie a’la strażak, albo jak pisze list miłosny atramentem sympatycznym, jak uzyskuje prąd z cytryny, a jak robi chemiczne zapałki. Na zakończenie pokazów zobaczyliśmy prawdziwie zrobioną chmurę.

Byliśmy oczarowani odlotowymi eksperymentami.

Andrzejewska A.

 


 

   Debata w Szkole Podstawowej w Udaninie

 

W Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie odbyła się debata mająca na celu wypracowanie głównych założeń programu wychowawczo-profilaktycznego. Wzięli w niej udział: wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk, rodzice, uczniowie, pracownicy szkoły i nauczyciele. Na początku dyrektor Bożena Basa powitała zgromadzonych i przedstawiła  prezentację multimedialną  podsumowującą realizację programu w ubiegłym roku szkolnym. Wyraziła również nadzieję na systematyczną i owocną  współpracę z rodzicami i władzami samorządowymi. Następnie pedagog Anna Chohura omówiła ankiety dotyczące m.in. bezpieczeństwa w szkole i domu, relacji rodzic-dziecko oraz szkodliwości używek, które zostały przeprowadzone wśród udanińskich  uczniów. Potem zespoły zadaniowe  rozpoczęły pracę nad określeniem modelu absolwenta szkoły. Poszczególne grupy: uczniowie, nauczyciele i rodzice podczas zajęć warsztatowych oraz dyskusji dokonały diagnozy sytuacji wychowawczo – profilaktycznej  placówki, przedstawiły swoje oczekiwania, mocne i słabe strony szkoły oraz pomysły na różne działania profilaktyczne. Odpowiedziały również na pytanie, jakie wg nich powinien posiadać cechy absolwent szkoły. Wójt Wojciech Płaziuk ustosunkował się do pytań   dotyczących funkcjonowania oświaty  w gminie. Zapowiedział pomoc w organizacji i pozyskaniu funduszy na dodatkowe zajęcia oraz  nagrody dla uczniów z najwyższą średnią. Podsumowując debatę pani dyrektor podziękowała wszystkim za przybycie i obiecała, że dołoży wszelkich starań, aby zrealizować wypracowane podczas spotkania założenia i pomysły.

V.Leńska

 


 

"Podziel się tym co masz!!!"


 

  Planujemy wspólne działania.

 

Przed nami kolejny rok szkolny, w którym do naszej  placówki zawitają nowe dzieci i ich rodzice. Co zrobić by nasze wspólne relacje owocowały lepszą współpracą, a w konsekwencji zadowoleniem ucznia ze szkoły?

Rodzice i nauczyciele powinni być dla siebie sprzymierzeńcami, którzy dążą do stworzenia jak najlepszych warunków rozwoju dla swoich dzieci i wychowanków. Współpraca szkoły  i rodziców musi opierać się na wzajemnym szacunku, świadomości roli, jaką sprawuje rodzic nad swoim dzieckiem oraz roli  szkoły, której  je powierza. Obie strony muszą traktować siebie partnersko, podchodzić z zaufaniem i życzliwością. Zapraszam rodziców, na spotkanie, które odbędzie się 18 września 2019 r o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Udaninie. Wspólnie: pracownicy szkoły, rodzice, uczniowie i zaproszeni przedstawiciele organu prowadzącego, zaprojektujemy działania mające na celu budowanie jakości pracy szkoły, której absolwent będzie szczęśliwym człowiekiem.

                                                                                                     B. Basa

 

 

Wydarzenia sportowo – rekreacyjne organizowane na terenie Gminy:

7 wrzesień 2019 – turniej piłki nożnej

 

14.09.2019 – piknik rowerowy

 


 

 

Zaproszenie na koncert

 

W dniu 21 września 2019 o godz. 19.00 na sali gimnastycznej w SP UDANIN odbędzie się koncert z cyklu "Śpiewająca Eurydyka". Koncert piosenek Anny German w wykonaniu Katarzyny Zawady, laureatki Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anny German.

Obraz na stronie

 

 

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

 

2 września 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Udaninie rozpoczęli kolejny rok szkolny 2019/2020. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta sprawowana przez ks. Marka Jodko. Następnie uczniowie wraz z opiekunami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 rozpoczął się apel. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Udanin – Pan Wojciech Płaziuk oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Pan Bolesław Stachurski.

Uczennice –  Eliza Łabędzka i Marcelina Czurko –  przywitały wszystkich zebranych. Po komendzie „Baczność” został wprowadzony poczet sztandarowy. Następnie odśpiewano hymn państwowy. W dalszej części głos zabrała Dyrektor Szkoły – Pani Bożena Basa, która powitała wszystkich serdecznie. Pani Dyrektor przypomniała wszystkim o wydarzeniach 1 września i żołnierzach poległych w obronie kraju. Po czym cała społeczność szkolna minutą ciszy uczciła ofiary II wojny światowej.

List gratulacyjny oraz piękny bukiet kwiatów na ręce Pani Dyrektor, z okazji 35 – lecia pracy zawodowej, wręczył Wójt Gminy Udanin wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Gminy. Wójt Gminy podziękował Pani Dyrektor za trud i wysiłek włożony w rozwój szkoły wraz z życzeniami dalszych sukcesów zawodowych.

Na zakończenie apelu Dyrektor Szkoły – Pani Bożena Basa wszystkim życzyła wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

 

Marlena Nowek

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania przerwany marsz


 

 


 


 

 

PRZYWOZY  UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ  W UDANINIE – NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 

 DNIA 02.09.2019r O GODZ. 8.00

 

PRZYWOZY UCZNIÓW DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W UDANINIE

 

ODWOZY SZKOŁY PODSTAWOWEJ  W  UDANINIE
 

 


 

  Ostanie przygotowania do pierwszego dzwonka SP Udanin

 

     Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Udaninie jest już prawie przygotowana  do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W tej chwili trwają ostatnie, wykończeniowe prace remontowe. Przez okres wakacji udało się nam wykonać szereg prac modernizacyjnych i doposażyć klasy w najnowocześniejszy sprzęt tak, aby dzieci mogły rozpocząć rok szkolny i kontynuować naukę w warunkach sprzyjających nauczaniu i  wszechstronnemu rozwojowi.  Nauczyciele zaś będą mogli realizować cele edukacyjno-wychowawcze  na bardzo wysokim poziomie-mówi  dyrektor szkoły Bożena Basa

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Dolnośląskiego  w naszej placówce realizujemy  projekt Wszechstronna Edukacja Klucz do Sukcesu. Jego  celem jest zapewnienie równego dostępu wszystkich dzieci do wysokiej jakości edukacji. Dzięki pozyskanym z projektu środkom wszystkie klasy wyposażone zostały w tablice multimedialne, nowoczesny sprzęt interaktywny, pomoce do badań laboratoryjnych i przeprowadzania doświadczeń biologiczno– chemicznych. Powstały nowe pracownie chemiczno-fizyczna, biologiczno-geograficzna i matematyczno-informatyczna. Pozwoli to na prowadzenie lekcji wg najnowocześniejszych standardów nauczania - podkreśla pani dyrektor. Dla dzieci młodszych, dzięki pozyskanym przez nas  sponsorom, przygotowaliśmy kolorową salę zabaw i doposażyliśmy klasy w nowoczesne pomoce dydaktyczne, nowe krzesełka, ławki i  tablice oraz pomalowaliśmy ściany. Również sale terapeutyczne zyskały nowe, specjalistyczne środki dydaktyczne. „Posiłek w szkole i w domu” to rządowy program, dzięki któremu  w nowym roku szkolnym, dla  wygody naszych  uczniów, zmodernizowaliśmy stołówkę i kuchnię szkolną. Powiększono jadalnię o przyległą klasę, wyburzono  ściany oraz zamontowano drzwi. W trosce o komfort spożycia posiłków i bezpieczeństwo dzieci postanowiłam wydzielić dwie strefy: dla dzieci starszych i młodszych. Będą je przedzielać przesuwane drzwi tak, aby w razie potrzeby można było utworzyć dwa osobne pomieszczenia. Kuchnia zyskała nową posadzkę i ścianki działowe przy zlewozmywakach.  Koszt prac budowlanych wyniósł 71 340,00 zł.– mówi dyrektor. Również sala gimnastyczna zyska nowy sprzęt. Dzięki wieloletniej współpracy dyrekcji i nauczycieli wychowania fizycznego z firmą Cargill mającą swoją siedzibę w Ujeździe Górnym,  udało się nam pozyskać fundusze od fundacji amerykańskiej Charities Aid FundationAmerica Grant. Dzięki dotacji  w wysokości 19602,63 zł. dzieci otrzymają nowy sprzęt gimnastyczny i informatyczny. Większość sal lekcyjnych została odświeżona. Wszystkie zmiany i nowe pomoce dydaktyczne na pewno spodobają się uczniom i mamy nadzieję, że staną się dla nich inspiracją do nowych wyzwań naukowych,  co na pewno będzie miało bezpośrednie przełożenie  na wysokie wyniki w nauce. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w przygotowanie szkoły i przedszkola do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. To dzięki nim jesteśmy już  gotowi do pierwszego w nowym roku szkolnym dzwonka-podkreśla dyrektor Bożena Basa

 

V.Leńska

 


 

 

Podręczniki do religii na rok szkolny 2019/2020

Przedszkole wydawnictwo JEDNOŚĆ
3-latki. Radosne dzieci Boże - Podręcznik do religii
4-latki. Świat dziecka Bożego - Podręcznik do religii
5-latki. Spotkania dzieci Bożych - Podręcznik do religii
6-latki. Kocham dobrego Boga - Podręcznik do religii

Klasy I-III wydawnictwo JEDNOŚĆ
 
Podręcznik do religii dla klasy I „Żyjemy w Bożym świecie”
Wydawnictwo  „Jedność”  
 
Podręcznik do religii dla klasy II „Idziemy do Jezusa”
Wydawnictwo  „Jedność”  
 
Podręcznik do religii dla klasy III „Jezus jest z nami”
Wydawnictwo  „Jedność”  
 
Podręcznik do religii dla klasy IV „Miejsca pełne BOGActw”
Wydawnictwo  „Jedność”  
 
Podręcznik do religii dla klasy V „Spotkania uBOGAcające”
Wydawnictwo  „Jedność”  
 
Podręcznik do religii dla klasy VI „Tajemnice BOGAtego życia”
 
Podręcznik do religii dla klasy VII „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa”
Wydawnictwo  „Jedność”  

Podręcznik do religii dla kl. VIII „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”
wydawnictwo„Jedność”


 

 

  Archiwum ROK SZKOLNY 2018/2019

Archiwum ROK SZKOLNY 2017/2018

Archiwum ROK SZKOLNY 2016/2017

Archiwum ROK SZKOLNY 2015/2016

Archiwum ROK SZKOLNY 2014/2015

Archiwum ROK SZKOLNY 2013/2014

Archiwum ROK SZKOLNY 2012/2013

Archiwum ROK SZKOLNY 2011/2012

Archiwum ROK SZKOLNY 2010/2011

Archiwum ROK SZKOLNY 2009/2010 

Archiwum ROK SZKOLNY  2008/2009