AKTUALNOŚCI

 rok szkolny 2020/2021

 

Dyrekcja ZSP w Udaninie informuje, że decyzją Sanepidu w dniach od (poniedziałek) 30.11.2020r do 4.12.2020  (piątek )zawieszone zostają zajęcia stacjonarne jednej grupy przedszkolnej „Biedronki” w Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe Górnym. Zajęcia dla dzieci będą realizowane w formie zajęć zdalnych.Wszystkie informacje przekazywane  będą rodzicom poprzez ustalone formy kontaktu z wychowawcami grupy i dyrekcją ZSP w Udaninie. Ponownie zwracamy się z prośbą do  wszystkich rodziców o rozmowy z dziećmi na temat konieczności stosowania zasad higieny osobistej i ostrożności przy jednoczesnym wsparciu emocjonalnym dzieci. Dzieci z grupy „Biedronki” są objęte nadzorem sanitarnym, w związku z powyższym nie mogą opuszczać miejsca zamieszkania. Domownicy nie są pozbawieni swobód obywatelskich.

Pozostałe dzieci, uczestniczą w zajęciach wg ustalonego harmonogramu zajęć.

 

Dyrektor ZSP w Udaninie B.Basa


 


 

Czas nauki zdalnej może być okazją do rozwijania kreatywności uczniów. Niezwykłymi pomysłami wykazali się uczniowie klasy piątej, którzy w ramach lekcji biologii samodzielnie wykonali modele komórek zwierzęcych. Dobór materiałów oraz technika wykonania była zaskakująca. Z dumą prezentujemy efekty pracy naszych uczniów i czekamy na kolejne owoce ich wiedzy i zaangażowania.
 

Emilia Skoneczna

 

 

 

„ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA”
 

Czas pandemii jest bardzo trudny dla osób chorych na postępujące, nieuleczalne choroby. Połączmy siły i pomóżmy potrzebującym.

 


 

Słowa ranią bardziej niż kamienie…

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przekazujemy informacje o niewłaściwym zachowaniu w sieci.

Hejt jest w dzisiejszych czasach zjawiskiem coraz bardziej powszechnym. Stosują go również młodzi ludzie. Dlatego, w ramach szeroko zakrojonych działań prewencyjnych, został nagrany spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży, skierowany głównie do rodziców.

Prosimy o zapoznanie się i rozmowę na ten temat ze swoim dzieckiem.

Oto link do materiałów:

https://dolnoslaska.policja.gov.pl/wr1/aktualnosci/biezace-inf/27050,Stop-hejtowi-wsrod-dzieci-i-mlodziezy.html?search=4787541833

 


 

  Konkurs patriotyczny w Udaninie rozstrzygnięty!

 

W tym roku jedną z form uczczenia Narodowego Święta Niepodległości w gminie Udanin był udział w konkursie on-line pt. „Patriotyzm- obowiązek i zadanie”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Udaninie. Uczestnicy mieli za zadanie udokumentować zdjęciem sposób świętowania przez ich rodzinę Rocznicę Odzyskania przez Polskę  Niepodległości. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych mieszkańców gminy Udanin, promocja właściwych postaw patriotycznych we wspólnotach rodzinnych, wskazywanie  młodemu pokoleniu właściwych wzorców patriotycznych zachowań oraz  tworzenie życia kulturowego gminy. Nadesłano wiele ciekawych dokumentów od filmików po zdjęcia.  Jednak zgodnie z regulaminem oceniano tylko zdjęcia. Jury w składzie: przewodnicząca dyrektor szkoły Bożena Basa, Monika Cieślicka, Alicja Filończyk, Joanna Kulpińska, Violetta Leńska- koordynator konkursu, wyłoniło następujących zwycięzców: I miejsce zajęła  pani Zofia Łoś z prawnukami, II miejsce zajęły Paulina i Julia Wójciak,  Kaja Suszyńska oraz Alan Plizga, trzecią lokatę  zdobyli:  Amelia, Antonina i Adela Kościółek i  Maria Nowek. Wyróżnienia otrzymują: Kuba Zieliński, Marcel Żarczyński, Szymon Jurek z babcią, Biedronki z Ujazdu Górnego, Żabki z Udanina, Pszczółki z Udanina, Kl.0a z Udanina i Kl.0b z Udanina. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrody będą do odebrania w szkole od 27 listopada, w godz. od 7.30.-14.30.

Nagrodę specjalną konkursu ufundował wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk za co, organizatorzy serdecznie dziękują. To wyróżnienie trafia do Alana Plizgi z Lusiny. Prosimy o skontaktowanie się telefoniczne z Urzędem Gminy w celu omówienia sposobu odbioru nagrody.

Pozakonkursową nagrodę za piękne świętowanie Dnia Niepodległości i wzorową  postawę patriotyczną, ufundowaną przez sponsora, otrzymują państwo Stachurscy z Gościsławia

Wszystkie zdjęcia i inne formy uczczenia Dnia Niepodległości można obejrzeć na stronie https://www.facebook.com/festiwalpiosenki.patriotycznoreligijnej.1/

Już niedługo zapraszamy  mieszkańców gminy Udanin i nie tylko, do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Więcej informacji udostępnimy niebawem na stronie fb i stronie internetowej szkoły w Udaninie.

Violetta Leńska

 


 

 

Konkurs informatyczny

 

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie informatycznym na najpiękniejszą "kartkę bożonarodzeniową".

 

 


 

 

WARSZTATY PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ W NASZEJ SZKOLE

 

W tym tygodniu we wszystkich klasach realizowane będą warsztaty online z zakresu profilaktyki uzależnień, finansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Każda klasa będzie uczestniczyła w zajęciach z trenerami z Centrum Działań Profilaktycznych.

W tym celu w MS Teams utworzone zostały zespoły pod nazwą "Zajęcia profilaktyczne", tam odbędą się spotkania.

Terminarz zajęć:

WTOREK 24.11.2020

12.30- 14.10 Być kimś być sobą kl. VIII

ŚRODA 25.11.2020

I Trener

7.45-9.25 Tomek i Czarny Kruk KL. II

9.35- 11.15 Tomek i Czarny Kruk KL. III

II Trener

8:40-10.20 Trening zachowań asertywnych kl. VII

10.30- 12.20 Złość da Ci w kość kl. IVa

CZWARTEK 26.11.2020

I Trener

8.40-10.20 Złość da Ci w kość kl. IVb

10.30-12.20 Tomek i Czarny Kruk kl. I

II Trener

11.35- 13.15 Nie bój się lęku kl. VI

PIĄTEK 27.11.2020

 11.35- 13.15 Złość da Ci w kość kl. V

W zajęciach uczestniczą uczniowie pod opieką wychowawcy lub nauczyciela.

Anna Chohura


 

 

Pomarańczowo-czerwona grafika z tekstem: "Kształcenie na odległość – edukacja wczesnoszkolna (klasy I-III szkoły podstawowej). Praktyczny poradnik dla rodziców i nauczycieli."

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W materiale zawarte są  wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do nauki na odległość.

Zachęcam do zapoznania się z załączonym materiałem.

Jednocześnie zwracam się z prośbą do Rodziców naszych uczniów o stworzenie w miarę posiadania warunków lokalowych, odpowiednich warunków do pracy zdalnej. Podczas zajęć prowadzonych on-line zdarzają się różne sytuacje rodzinne, w których uczniowie i nauczyciele nie powinni uczestniczyć. Są to między innymi często słyszane głośne  komentarze do prowadzonych lekcji, skierowane  do dziecka. Przypominamy, że w zajęciach uczestniczą wszyscy uczniowie danej klasy. Proszę, aby uczniowie pracowali samodzielnie i starali się aktywnie uczestniczyć w prowadzonych lekcjach.

Dziękuję Państwu za zaangażowanie, wyrozumiałość  i pomoc w organizowaniu pracy zdalnej naszym wychowankom. Współpracując, uda nam się osiągnąć wspólny cel jakim jest zdobywanie wiedzy. Mamy nadzieję, że ten trudny dla wszystkich czas wkrótce się skończy i spotkamy się w naszej szkole.

Z życzeniami zdrowia

Bożena Basa

Poradnik Kształcenie na odległość – edukacja wczesnoszkolna_MEN

 


 

 

 

Zwracamy się z prośbą/oczekiwaniem wobec WSZYSTKICH rodziców, aby wypełnili Państwo anonimową ankietę dot. potrzeb, problemów i samopoczucia Państwa dzieci w czasie zdalnego nauczania. Zawiera ona 10 pytań i nie zajmie Państwu więcej niż kilka minut.

Celem ankiety jest monitorowanie i doskonalenie funkcjonowania szkoły w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Link do ankiety został przesłany do Państwa przez wiadomość w dzienniku elektronicznym Librus na konto rodzica.

Prosimy również WSZYSTKICH uczniów klas 4-8 o wypełnienie ankiety skierowanej do nich. Ankieta została również przesłana przez e-dziennik na konto ucznia.

Dziękujemy za współpracę!

 


 

 

  Projekt „Przyroda łagodzi zmiany klimatu”

 

 

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie ekologiczno-przyrodniczym pod tytułem „Przyroda łagodzi zmiany klimatu”, który organizowany jest przez Fundację Ekologiczną „Zielona Akcja”. Projekt koordynowany jest przez nauczycieli biologii i przyrody - p. dyrektor Bożenę Basę oraz p. Emilię Skoneczną. 

Głównym celem tego projektu jest kształtowanie u uczniów postawy odpowiedzialności za swoje działania, które realnie przyczyniają się do zmian klimatu. 

W ramach projektu uczniowie wraz z pomocą nauczycieli i pracowników szkoły zakładali nowy szkolny ogród bogaty w rośliny liściaste zatrzymujące duże ilości wody w glebie. 

W nowym ogrodzie znajdzie się też miejsce na założenie poletka badawczego, gdzie już na wiosnę będziemy wysiewać rośliny ozdobne i jadalne, obserwując cykle rozwojowe oraz fazy wzrostu roślin, aby na koniec cieszyć się ich widokiem i smakiem.

Pracom ogrodniczym przyglądały się też nasze przedszkolaki, które mocno dopingowały swoich starszych kolegów i koleżanki :) 

 

E. Skoneczna
 

 

 

 

Człowiek odchodzi, pamięć zostaje

 

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 12 listopada 2020 r. odszedł od nas  Ireneusz Bajer wieloletni wizytator Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, wcześniej wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie i Poznaniu.

W osobie Zmarłego żegnamy, najlepszego, nieodżałowanego Kolegę, wspaniałego, dobrego i życzliwego człowieka, obdarzonego niezwykłym, a przy tym ciepłym poczuciem humoru, stoickim spokojem i kulturą osobistą.

Swoje życie zawodowe związał z wychowaniem i kształceniem młodego pokolenia oraz wspieraniem dyrektorów i nauczycieli dolnośląskich szkół.

Przez kilka ostatnich lat był wizytatorem prowadzącym nasze placówki oświatowe: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Udaninie oraz Szkołę Podstawową w Ujeździe Górnym. Służył pomocą, udzielał wsparcia dyrektorom szkół, nauczycielom i rodzicom.

 

                                                          Dyrekcja ZSP w Udaninie

 


 

 


 

 


 

 


 

Konkurs zDolny Ślązak

 

W dniach 19-23 października 2020r. w naszej szkole odbył się konkurs zDolny Ślązak z następujących przedmiotów: język angielski, język niemiecki, matematyka, chemia, biologia i geografia.
 

 
Po eliminacjach szkolnych  do etapu powiatowego zakwalifikowali się:
 
Klaudia Biernat kl. VIII - język niemiecki
 
Weronika Gawlak kl. VII - język niemiecki
 
Emilia Bańkowska kl. VII - geografia
 
Maja Mikła  kl. VIII - geografia.
 

 
Zwycięzcom gratulujemy.

 
Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień.

 


 

Co mnie kształtuje

 


 

Szanowni Państwo


Zgodnie z decyzją Rządu od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłuża się zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Przypominam, że uczniowie kl.I-III przechodzą na tryb nauki zdalnej z wykorzystaniem platformy MS Teams i pracują zgodnie z tygodniowym planem zajęć.
Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian. Dzieci z oddziałów przedszkolnych (0ab) mają zapewnione dowozy.

Z życzeniami zdrowia
Elżbieta Chmielewska

 


 

Nauka zdalna

Uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkoły wejdą w życie od poniedziałku, 26 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III będą funkcjonowały bez zmian. Świetlica również,z tym,że dla dzieci, których oboje rodzice pracują zawodowo.  
Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, dyrektor  zorganizuje nauczanie zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów w szkole). Proszę rodziców o poinformowanie o tym fakcie wychowawcę lub dyrekcję szkoły przez Librusa.
Lekcje będą prowadzone on-line z wykorzystaniem platformy MS Teams zgodnie z tygodniowym planem zajęć. Proszę o zapoznanie się z Zasadami pracy zdalnej (załącznik na Librusie).
Z życzeniami zdrowia i szybkiego powrotu do normalności...
E.Chmielewska

 


 

 

 


 

 


 

 

 


 

     Nauka zdalna

Na podstawie decyzji  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Środzie Śl. oraz w porozumieniu z organem prowadzącym dyrektor szkoły postanawia przejść na tryb nauki zdalnej w dn.13-16 października 2020r. z tym, że:

13-14.10.2020 (wtorek-środa)- to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych;

15-16.10.2020 (czwartek-piątek) – nauka zdalna.

 Nauczanie zdalne dotyczy wszystkich grup przedszkolnych w placówce w Udaninie oraz uczniów kl.I-VIII.

Przedszkole Samorządowe w Ujeździe G. pracuje zgodnie z planem.

Jednocześnie informujemy, że Rodzice mogą wystąpić do dyrektora ZSP w Udaninie o wydanie zaświadczenia w celu otrzymania zasiłku opiekuńczego na opiekę nad zdrowym dzieckiem.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia

Dyrekcja szkoły


 

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

2 października w naszej szkole, odbył się  już po raz dziesiąty Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień ten poprzedzony był miesięcznym przygotowaniem i przypomnieniem wszystkim uczniom tabliczki mnożenia. Otrzymaliśmy jak co roku licencję upoważniającą do przeprowadzenia akcji w naszej szkole.

Najlepsi uczniowie z tabliczki mnożenia w klasie IVa to:

Hania Mikła

Konrad Krawczyk

Bartek Łabędzki

Najlepsi uczniowie z tabliczki mnożenia w klasie IVb to:

Marysia Nowek

Julia Wójciak

Adrian Rydwański
Najlepsi uczniowie z tabliczki mnożenia w klasie V to:

Weronika Noga

Adam Morawski

Pichowicz Piotr
 

Mistrzem Tabliczki Mnożenia została Hania Mikła  .

Wicemistrzem Tabliczki Mnożenia została Marysia Nowek .

Serdecznie gratulujemy !

Agnieszka Andrzejewska

 

 

 

Szanowni Państwo,
zawiadamiam, że istnieje podejrzenie o zakażenie się wirusem COVID-19 jednej z nauczycielek, która obecnie oczekuje na wynik testu. W przypadku pozytywnego wyniku(potwierdzającego zakażenie), będą podejmowane stosowne działania w porozumieniu z PSSE w Środzie Śląskiej oraz Wójtem Gminy Udanin.
Jednocześnie proszę o śledzenie wiadomości i szczególne przestrzeganie procedur wprowadzonych w związku z COWID-19.

 


 

Szanowni Państwo,
14.10.2020r.(tj.środa) jest w Szkole Podstawowej w Udaninie dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
W związku z tym proszę Rodziców uczniów kl.5-8 o poinformowanie wychowawców przez wiadomości na Librusie czy dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach opiekuńczych. Przypominam, że szkoła w tym dniu nie zapewnia dowozów.
Natomiast Rodziców uczniów kl.1-4 proszę o wypełnienie  oświadczenia (forma papierowa).
Przedszkole - bez zmian. Jednakże z uwagi na kłopoty kadrowe proszę Rodziców o informację czy dziecko we wskazanym dniu będzie uczestniczyło w zajęciach.
Z poważaniem
E.Chmielewska


 


 

 

Jesteśmy Szkołą Dobrego Wychowania!

W ubiegłym roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie pt. "Szkoła Dobrego Wychowania", którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego. W realizację konkursu zaangażowane były wszystkie klasy oraz oddziały przedszkolne wraz ze swoimi wychowawcami. Wśród zadań konkursowych znalazły się prace pisemne, prace plastyczne, konkursy wiedzy oraz klasowe pogadanki i inscenizacje. Zadania te zatytułowane były m.in. "Mój wygląd świadczy o mnie", "Mistrz Savoir Vivre", "Moje zachowanie świadczy o mnie" czy "Jestem grzeczny i nie wstydzę się mojego zachowania". Ponadto uczniowie tworzyli wspólnie Szkolną Kartę Zasad Dobrego Zachowania, która stanowi spis reguł, których nasi uczniowie zobowiązali się dotrzymywać. Zarówno przedszkolaki, jak i ich starsi koledzy bardzo chętnie brali udział we wszystkich zadaniach konkursowych. Trud się opłacił, ponieważ jury konkursowe przyznało nam we wszystkich konkurencjach najwyższą możliwą notę oraz wręczyło certyfikat potwierdzający, że jesteśmy Szkołą Dobrego Wychowania!
 

Emilia Skoneczna 

Rekrutacja dzieci do Klubu Dziecięcego WESOŁE ELFY

w Ujeździe Górnym

http://www.udanin.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=2&dzialy=2&akcja=artykul&artykul=3279

 


HAJDASZ CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA

     zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia w programie Crea Dance 4 Friends!

Zajęcia będą odbywały na terenie Szkoły Podstawowej w Udaninie

W poniedziałki  o godz. 11.25-12.10 od 28.09

W trakcie zajęć realizowanych przez CENTRUM HAJDASZ zapewniamy zachowanie

wszelkich nakazanych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, zarówno przez

ogólnie obowiązujące przepisy w Polsce, przepisy prawa miejscowego, ale także

zasady wprowadzone przez Dyrekcję Szkoły, w której zajęcia są realizowane.

Program Crea Dance 4 Friends  -  to BEZPIECZNA zabawa i nauka:

- HIP-HOP, JAZZ, TIK TOK TRENDS, ZASADY FAIR PLAY, GRY INTERAKTYWNE,

GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO, MODA

Dodatkowym elementem jest uruchomiona przez nas aplikacja edukacyjna

(bezpłatna dla dzieci), której innowacyjność mierzona jest na skalę międzynarodową.

Aplikacja ta zbudowana jest w sposób przestępny i intuicyjny dla wszystkich dzieci.

Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja

stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieci.

Wszystkie dzieci na specjalnych pokazach, na których prezentują swoje

umiejętności przed rodzicami otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.

 Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych zajęć gdzie dowiedzą

się Państwo jak dokonać zapisu dziecka. 

Decyzję o ostatecznym zapisie podejmują Państwo po pierwszych zajęciach.

Zapraszamy do rezerwacji miejsca na zajęciach.

KLIKNIJ

https://hajdasz.pl/zajecia-taneczne-dla-twojego-dziecka

--

Pozdrawiam

Marta Korzeniewska
Dyrektor Centrum Hajdasz
Oddział Wrocław/Opole

Centrum Hajdasz
Ul. Pawia 40c/4, 52-235 Wrocław
kom. 501 214 025


Szanowni Rodzice.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z wychowawcami klas. W trosce o zachowanie bezpieczeństwa, spotkania zaplanowano z uwzględnieniem podziału na klasy.

Spotkania odbędą się w wyznaczonych miejscach.

Klasa I – hol na parterze           21 września 2020 r      godzina 16.00

Klasa II- hol na piętrze              21 września 2020 r godzina 16.00

Klasa III – sala gimnastyczna    21 września 2020 r    godzina 16.00

Klasa IV a – hol na parterze     22 września 2020 r       godzina 16.00

Klasa IV b – hol na piętrze       22 września 2020 r  godzina 16.00

Klasa V – sala gimnastyczna      22 września 2020 r     godzina 16.00

Klasa VI- hol na parterze           24 września 2020r      godzina  16.00

Klasa VII– hol na piętrze            24 września 2020r      godzina 16.00

Klasa VIII – sala gimnastyczna   24 września 2020r      godzina 16.00

Spotkanie z przedstawicielami rodziców (Radą Rodziców) odbędzie się 29 września o godzinie 16.00 w głównym holu szkoły.

 

Zapraszam Państwa do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej placówki, budowania jej wizerunku.

Razem możemy tworzyć szkołę naszych marzeń…bezpieczną, nowoczesną, lubianą przez uczniów, rodziców i nauczycieli!

Dyrektor ZSP w Udaninie

Bożena Basa


 

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców


 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących mieć wpływ na to, co dzieje się w naszej szkole.

WAŻNE TERMINY:

- zgłaszanie kandydatów do 18.09.2020 r. (do Pani Marleny Nowek),

- kampania wyborcza od 19.09.2020 r. do 28.09.2020 r.,

- wybory do SU w dniu 30.09.2020 r.


 

ZMIANA DOWOZÓW OD DNIA 04.09.2020 R.

dotyczy tylko  jednego autobusu  ( kierowca Pan R. Mielnik )

 

 

 

ROBERT

MIELNIK

MIEJSCOWOŚĆ

 

GODZINA

JAROSTÓW

 

7.00

ŁAGIEWNIKI

 

7.05

RÓŹANA

 

7.10

DAMIANOWO

 

7.15

 

 


 

 

  Rok szkoły w SP Udanin rozpoczęty!

 

    W reżimie sanitarnym,  ale z wielką radością rok szkolny 2020/2021 rozpoczęli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie.  W tym dniu wszyscy spotkali się z wychowawcami w klasach, a maluchy z klasy pierwszej  i ósmoklasiści w sali gimnastycznej, gdzie jako reprezentanci  szkoły, w obecności Pocztu Sztandarowego odśpiewali uroczyście Hymn Narodowy. W rozpoczęciu roku szkolnego wziął udział wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk. Zwracając się do dzieci, przypomniał  historyczne wydarzenia, których okrągłe rocznice obchodzimy w tym roku: 100.  rocznicę urodzin Jana Pawła II, 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej i  rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej.  Życzył uczniom i pracownikom szkoły zdrowia i wytrwałości. Głos zabrała także dyrektor Bożena Basa. Witając zgromadzonych, wyraziła nadzieję, że w tych trudnych czasach związanych z epidemią, będziemy mogli bezpiecznie i bez żadnych zagrożeń, chociaż w odmiennej rzeczywistości, realizować wszystkie zadania dydaktyczno-wychowawcze szkoły.

V.Leńska

 


 


 

ZSP W UDANINIE ROK SZKOLNY 2020/2021

ODWOZY OD DNIA 02.09.2020


 

PRZYWÓZ DZIECI OD DN. 01.09.2020 R

ZSP UDANIN 2020/2021

(ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O 7.45)

 

 

 

 

KRZYSZTOF

MICHAJLUK

MIEJSCOWOŚĆ

 

GODZINA

PICHOROWICE

 

7.05

PIELASZKOWICE

 

7.10

SOKOLNIKI

 

7.15

GOŚCISŁAW

 

7.20

LASEK

 

7.25

 

 

 

 

ROBERT

MIELNIK

MIEJSCOWOŚĆ

 

GODZINA

UJAZD GÓRNY

 

7.00

JAROSTÓW

 

7.05

ŁAGIEWNIKI

 

7.10

RÓŹANA

 

7.15

DAMIANOWO

 

7.20

 

 

 

 

 

K.STAŃCZYK

 

I KURS

MIEJSCOWOŚĆ

 

GODZINA

 

KONARY

 

 

        6.55

 

 

 

 

K.STAŃCZYK

 

II KURS

MIEJSCOWOŚĆ

 

GODZINA

DŹWIGÓRZ

 

7.10

LUSINA

 

7.15

PIEKARY

 

7.20

 

 

 

ODWÓZ UCZNIÓW DN.01.09.2020

 

DNIA 01.09.2020 R.

ODWÓZ UCZNIÓW OKOŁO

 GODZINY 9.15

 


 

PIERWSZY DZIEŃ ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU ORAZ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W UDANINIE

Serdecznie zapraszamy na  rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2020 roku o godzinie 8.00. Ze względu na bezpieczeństwo, uczniowie klasy  ósmej  i pierwszej  rozpoczną nowy  rok szkolny w sali gimnastycznej. Pozostali uczniowie  spotykają się z wychowawcami  w wyznaczonych klasach.

Przyporządkowanie wychowawców i klas:

Przedszkole Ujazd Górny  -Przedszkole czynne od godz,6.30- 16.30

3-4 latki – D. Śledzińska

4-5 latki- B. Szajda, E.Kręc

Przedszkole Udanin- Przedszkole czynne od godz.6.30- 16.30

5-6 latki grupa A –A. Filończyk kl nr 8

5-6 latki – grupa B - J.Kulpińska kl nr 9

3-4 latki – grupa C – P. Wójciak kl nr 76

3-4 latki – grupa D- K. Łakomiak, E. Plizga kl nr 74

Klasa I – T. Rychel  kl nr 4

Klasa II – Mirosława Babicka kl nr 28

Klasa III –  M. Rachwalska kl nr 2

Klasa IVa - M. Meusz kl nr 23

Klasa  IV- M. Nowek kl nr 13

Klasa V- M. Micuła kl nr 24

Klasa VI – A. Mozgała kl nr 22

Klasa VII – J. Rosińska Tłusty kl nr 11

Klasa VIII – A. Andrzejewska kl nr 10

Planowany odjazd dzieci ok.godz.9.00

Informacja o godzinach dojazdu i odjazdu do szkoły zostanie przekazana do piątku tj.28.08.2020r


 

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

 

Rodzice/opiekunowie prawni wchodzą do szatni przedszkola w Udaninie i w Ujeździe Górnym  z zachowaniem dystansu społecznego, w ograniczonej liczbie (max. 5 osób dorosłych , jeden opiekun na jedno dziecko), w obowiązkowej osłonie nosa i ust, po zdezynfekowaniu rąk w przedsionku szkoły/przedszkola lub założeniu rękawiczek. Ze względu na bezpieczeństwo w szkole w Udaninie udostępniamy dodatkowe wejścia do budynku szkoły. Wejściem bocznym od ulicy po lewej stronie wchodzą dzieci przedszkolne 5-6 latki do szatni i klas nr.8 i 9. Wejściem bocznym od ulicy po prawej stronie – dołem, wchodzą dzieci przedszkolne 3 i 4 latki do szatni i klas 76 i 74.

 

Od 1 września Przedszkole w Udaninie i Przedszkole w Ujeździe Górnym czynne jest od godziny 6.30 do godziny 16.30.

 


 

 

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Proszę o zapoznanie się z poniższymi zaleceniami:

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALECENIA ZWIĄZANE Z ZAPEWNIENIEM BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ COVID-19

OBOWIĄZUJĄCE OD 1 WRZEŚNIA 2020

 


 

Zebranie z rodzicami dzieci z

 Oddziałów przedszkolnych w Udaninie.

 

            Dnia 27.08.2020 r. ( tj. czwartek) o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej

 w Udaninie odbędzie się zebranie rodziców dzieci  5,6– letnich, które od

01  września 2020r będą uczęszczały do oddziałów przedszkolnych  w Udaninie.


 

UDANIN  - ROK SZKOLNY 2020/2021

LISTA DZIECI 5-6 LATKI

 

WYCHOWAWCA: ALICJA FILOŃCZYK

WYCHOWAWCA: JOANNA KULPIŃSKA


 

OGŁOSZENIE

Zebranie z rodzicami dzieci z Przedszkola w Ujeździe Górnym

i Przedszkola w Udaninie

 

            Dnia 26.08.2020 r. ( tj. środa ) o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej

 w Udaninie odbędzie się zebranie rodziców dzieci  3,4 – letnich, które od

01  września  będą uczęszczały do Przedszkola w Udaninie.

 

         Dnia 27.08.2020 r. (czwartek )  o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w

Udaninie odbędzie się zebranie rodziców dzieci  3,4,5  – letnich, które od       

01 września  będą uczęszczały do Przedszkola  Samorządowego w Ujeździe

Górnym .

 

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY


 

 

 

Archiwum ROK SZKOLNY 2019/2020

  Archiwum ROK SZKOLNY 2018/2019

Archiwum ROK SZKOLNY 2017/2018

Archiwum ROK SZKOLNY 2016/2017

Archiwum ROK SZKOLNY 2015/2016

Archiwum ROK SZKOLNY 2014/2015

Archiwum ROK SZKOLNY 2013/2014

Archiwum ROK SZKOLNY 2012/2013

Archiwum ROK SZKOLNY 2011/2012

Archiwum ROK SZKOLNY 2010/2011

Archiwum ROK SZKOLNY 2009/2010 

Archiwum ROK SZKOLNY  2008/2009